Amerika Dil Okulları

Visa  Eğitim olarak, Amerika Dil Okulları konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

NEDEN AMERİKA’DA EĞİTİM ALMALIYIM?

  • 55 farklı eyalette yüzlerce farklı şehirde eğitim imkanı
  • çok fazla dil okulu seçeneği bulunmaktadır
  • Amerikan aksanı ile ingilizce şansı
  • Amerika’da eğitim almak daha sonra iş hayatında artılar sunar
  • Birçok ülkeye daha ekonomik bir yaşam sunar
  • Üniversite geçiş programları ile dil okulu sonrası hiçbir sınava girmeksizin lisans ya da yüksek lisans eğitimine geçiş hakkı sunar.

Yurtdışında dil okulları hakkında bilgi toplayan öğrencilerin en çok ilgilendikleri ülkelerden başında Amerika’ gelir. Özellikle ülkemizde yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler Amerika’yı uygun fiyat, koşulları ve zengin bölge seçeneklerinden dolayı tercih etmektedirler.

Siz de günümüzde oldukça popüler olan Amerikan İngilizcesi’ni öğrenmek arzusundaysanız, Visa Eğitim ‘in size sunduğu Amerika’daki dil okullarından birini mutlaka seçmelisiniz. ABD’nin en popüler ve en gözde bölgelerinde her biri dünyanın önde gelen eğitim kuruluşlarından oluşan dil okullarımız ile, dilediğiniz dil eğitimini kusursuz bir şekilde alacaksınız.

Amerika’ da bir dil kursuna gitmek için her hangi bir şart aranmamaktadır.Amerika’da uygulanan dil eğitim modeli pratiğe dayalıdır. Dil eğitimi süreleri birkaç haftadan iki yıla kadar uzayabilir. Dil okullarında değerlendirme yöntemleri sürekli ödev kontrolünden kurs sonu sınavına kadar degişkenlik gösterebilir. Amerika’da çok sayıda üniversite ve Kolej kendi bünyelerinde dil eğitimi programları düzenlemektedir.

Menü